Менеджер з продажу реклами на сайті (віддалений)

Вакансій немає

 

 

 

Ми недавно запустили можливість автоматичного замовлення реклами на сайтах в мережі mistoonline а також запускаємо CRM-систему для "Віддаленого відділу продажу".

У звязку з цим починаємо набір активних людей на вакансії "менеджери онлайн"(віддалений менеджер з продажу) для сайтів http://franyk.com - місто Івано-Франківськ та http://khmelnytsky.com.ua/ - місто Хмельницький на ваш вибір.

Причому ви спочатку будете займати відразу три посади у Відділі продажу: Лід-менеджер, Менеджер з продажу та Менеджер по роботі з клієнтами. А після того як наберемо обороти, кращий стане керівником відділу.

 

Коротко про вакансії

Вимоги: вільний час від 10 годин на тиждень, комунікабельність, місто проживання будь-яке.

Умови роботи: Вільний графік, Робота поза офісом, фріланс

Обов'язки: продаж рекламних місць на сайті.

Оплата: Так як неможливо знати скільки часу ви працюєте і чи працюєте ви взагалі,  оплата буде від зробленої вами роботи - 50% з вартості проданої вами реклами. Проводиться на карту що три тижні.

 

Детальніше

В нас функціонує автоматична система замовлення реклами в мережі сайтів mistoonline але переважна більшість рекламодавців не буде з цим розбиратися, немає часу чи просто нехочуть. Вони люблять коли їм пропонують розміщення реклами, розказують про плюси такої співпраці і тому подібне. Вони вважають що їм просто не потрібно з цим розбиратися і впринципі вони праві. Ось для роботи із такими клієнтами потрібні менеджери онлайн.

Менеджер онлайн - в нашому розумінні, це людина яка продає рекламу в онлайні, але при можливості та потребі проводить зустрічі з рекламодавцями. Це працівник поза офісом, в якого вільний графік, але зобовязаний приділяти цій роботі не менше двох годин щодня.

Місце проживання не є перепоною, але людям з інших міст буде важче пропонувати послуги так як зустріч з клієнтом буде неможлива.

В містах з населенням як в Івано-Франківську чи Хмельницькому є більше 2 000 потенційних клієнтів, це дає змогу говорити, що роботи предостатньо.

Щоб відсіяти людей, які не серйозно ставляться до роботи потрібно виконати два коротких завдання. Після першого ви отримаєте доступ до CRM, а після другого будете отримувати повну оплату.

 

Обовязки

Основними обовязками буде продаж реклами яку можна замовити у нас в автоматичному режимі - це банерна реклама в позиціях "типу B" та реклама в довіднику.

Ви займаєтеся пошуком рекламодавців, ведення перегорів з ними, активацією їхньої реклами через інтерфейс сайту, а також підтримкою ваших діючих рекламодавцім та спонукання їх до продовження рекламних кампаній (за продовження ви маєте також процент)

Якщо по простому то схема для початківців така:

  1. Вивчення нашого продукту та аналіз конкурентів, порівняння.
  2. Створення комерційної пропозиції
  3. Пошук рекламодавців (шляхом продзвону, розсилкі, зустрічей та іншими методами).
  4. Ведення переговорів.
  5. Отримання оплати (здійснюється рекламодавцем через сайт форма оплати чи по виставленому рахунку на email).
  6. Активація реклами.
  7. Підтримка рекламодавця та спонукання до продоження реклами.

 

Оплата проводиться на вашу картку в гривнях.

На тестовому періоді 40%, дальше буде 50% з продаж.

Візьмемо для прикладу, ви в тиждень продаєте 1 банер за тисячу та 2 реклами в довіднику по шістсот кожна, вийде 9000 тисяч в місяць з яких 4500 ваші.

Порахуємо приблизну зарплату для зручності в таблиці за чотири місяці.

  за залучених рекламодавців за продовження реклами ви отримаєте
1 місяць 4500 - 4500 грн
2 місяць 4500 600 5100 грн
3 місяць 4500 1600 6100 грн
4 місяці 4500 2500 7000 грн

 

Якщо вас зацікавило тоді виконуйте завдання.

Завдання 1

Потрібне для розуміння вами, чим будете займатися, нічого складного, все просто, до години часу потрібно на виконання.

  • Вивчити Рекламу на сайті та вивчити пропозиції конкурентів (міста Івано-Франківськ або міста Хмельницького), і порівняти їх, знайти плюси та мінуси  (у формі таблиці).
  • Створити комерційну пропозицію для будь якого реального ресторану на ваш вибір (запропонувати як банерну рекламу так і рекламу в довіднику).

Пришліть це на jobs@mistoonline.com також додайте до листа ваше резюме в довільній формі.

 

2007-2016 Інтернет агенція MistOOnlinE
реклама в інтернеті під ключ, створення сайту
місто Івано-Франківськ,
вул. Мазепи 144 (1 поверх)
(066) 659-74-42
(068) 221-38-42
info@mo.if.ua
skype - zeroif
Яндекс.Метрика
Агенція інтернет реклами MistOOnlinE, Івано-Франківськ Загальний рейтинг 9.8 з 10. Всього 107 голосів
UA | RU