Портфоліо

Основний проект

Це мережа сайтів України mistoonline.com в яку входять більше 20 активних проектів, серез них, такі популярні сайти franyk.com, khmelnytsky.com.ua та tvaryny.com.

Робота

  1. Створення. Щоб запустити проект такої складності прийшлося витратити чимало часу, близько 5 місяців.
  2. Наповнення. Дуже важливим для інформаційних сайтів є наповнення. Перший контент був перекинутий зі старих версій сайтів за допомогою невеличкого скріпта. А дальше наповненням займаються люди.
  3. Автоматизація. Якщо в невеликих проектах без цього можна обійтися, то у великих без автоматиції ніяк... Наприклад автоматичне зняття оголошення, чи підняття їх в топ. Різного роду сповіщення. Замовлення реклами в довіднику в автоматичному режимі. Схожі матеріали, рейтинги та багато іншого.
  4. Права доступу. Сотні тисяч сторінок, 33 типи контенту та 26 доменів потребують добре продуману структури доступу, в першу чергу до публікацій різного контенту.
  5. Багатомовність. В самому кінці 2015 року мережа стала двомовною, додано російську мову.
  6. Серверна частина. Простий хостинг не підходить, потрібно було виділений сервер, а отже і настройка і спеціальне обслуговування...
  7. Обслуговування. Створення проекту - це був тільки початок. Сотні годин в місяць йде на доробку нових функцій.
  8. Реклама. Для любого проекту без неї не обійітися. Комплексна реклама задіяна, правда з мінімальним бюджетом, проект все таки інформаційний.

Приклад головної сторінки

 

2007-2016 Інтернет агенція MistOOnlinE
реклама в інтернеті під ключ, створення сайту
місто Івано-Франківськ,
вул. Мазепи 144 (1 поверх)
(066) 659-74-42
(068) 221-38-42
info@mo.if.ua
skype - zeroif
Яндекс.Метрика
Агенція інтернет реклами MistOOnlinE, Івано-Франківськ Загальний рейтинг 9.8 з 10. Всього 107 голосів
UA | RU